شرکت مهرام

شركت مهرام در اسفند ماه 1349 تحت شماره 14498 تاسيس و بصورت شركت سهامي خاص به منظور توليد انواع چاشني و سس ثبت شده و در سال 1350 به بهره برداري رسيد .در ابتداي فعاليت اين واحد ، فقط 5 نوع محصول توليد مي نمود كه اين رقم در حال حاضر به حدود 70 نوع محصول رسيده است . اين شركت در بهمن ماه سال 1375 توسط هيئت پذيرش سازمان بورس اوراق بهادار پذيرفته شده و به يك شركت سهامي عام مبدل گرديد .

كارخانه مهرام واقع در شهرصنعتي البرز در استان قزوين و در زميني به مساحت 11000 مترمربع و زير بناي حدود 12000 مترمربع اقدام به توليد انواع سس هاي سرد ( مايونزمعمولي و كم چربي ؛ سالاد فرانسوي ؛ خردل ؛ هزارجزيره و رنچ ) ؛ انواع سس هاي گرم ( كچاپ معمولي ؛ تند و با طعم سير ) ؛ انواع مربا ( توت فرنگي ؛ هويج و آلبالو ) ؛ انواع سركه ( معمولي ؛ رنگي و طعم دار ) ؛ انواع زيتون و انواع رب گوجه فرنگي مي نمايد .

شركت مهرام از سال 1380 با مديريتي جديد متحول گرديده و با استمرار تلاش و پشتكار خود موفق به توليد و عرضه 25 نوع محصول جديد گرديده است . در حال حاضر شركت مهرام بعنوان يك گروه توليدي معتبر شناخته شده و از چندين شركت زير گروه تشكيل گرديده است و امروز نامي مطمئن در صنعت مواد غذايي ايران و همچنين جهان از خود بر جاي گذاشته است.

در چند سال اخير گروه توليدي مهرام گامهاي بزرگي به سوي كسب استانداردهاي بين المللي از جمله ISO و HACCP و همچنين گامهاي بزرگي به سوي بازارهاي جهاني برداشته است و در اين راستا موفق به دريافت جوائز و نشانهاي متعددي نيز گرديده كه اين مهم با تلاش مستمر در شناسايي شرايط محيطي و انتخاب استراتژي مورد نظر و همچنين اصلاح ساختار دروني حاصل گشته است . كليه كاركنان مهرام همواره سعي خود را در حفظ كيفيت محصولات به كار بسته و با شعار ( هميشه حق با مشتري است ) سعي در جذب و حفظ وفاداري مصرف كنندگان دارند.

نوآوري يكي از رسالتهاي عمده شركت مي باشد كه پروژه هاي مربوط به آن در واحد تحقيق و توسعه به انجام مي رسد . در اين واحد متخصصين با تجربه صنايع غذائي به كمك مديران و كارشناسان ساير واحد هاي شركت برروي نيازهاي در يافتي از مشتريان فعاليت مي نمايند. حاصل اين تلاشها كه بر محور تحقيقات كاربردي استوار است با استفاده از اطلاعات علمي و فني جمع آوري شده از اينترنت ؛ منابع دانشگاهي و صنعتي و همچنين بهره گيري از پيشرفته ترين تجهيزات آزمايشگاهي و پايلوت پلنت منجر به ارائه فرآيندها و يا فرآورده هاي جديد مي گردد . فرآيندهاي جديد در خطوط توليد كارخانجات گروه بكار گرفته مي شوند و فرآورده هاي جديد نيز به سبد محصولات مهرام اضافه مي گردند .

در حال حاضر محصولات مهرام بیش از 60 نوع و تحت شرایط موسسه استاندارد ایران و دو لیسانس ISO9001/2000 و SGS سوئیس و HACCP استرالیا تولید میشوند.

كيفيت محصولات به جهت رضايت مندي مصرف كنندگان بسيار حائز اهميت بوده به نحوي كه اكثر مشتريان يك محصول با نام مشخص را تنها به خاطر كيفيت آن خريداري مي نمايند . وفاداري مشتريان به محصولات مشخص ؛ تعهد سنگيني را مبني بر حفظ و ارتقاي كيفيت محصولات براي مديران و كاركنان آن شركت ايجاب مي نمايد. مهندسين و متخصصين با تجربه مهرام در آزمايشگاههاي شيمي ؛ ميكربي ؛ بسته بندي و همچنين در انبارها ؛ سردخانه ها ؛ خطوط توليد و حتي در مراكز توزيع ؛ فروشگاهها و درب منازل مصرف كنندگان به امر كنترل و ارزيابي و بهبود مستمر كيفيت مي پردازند، گرچه شركت مهرام تمامي پروانه هاي وزارت بهداشت و درمان ؛ استاندارد هاي ملي مؤسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران و استاندارد هاي جهاني ISO9000 و HACCP را دارا مي باشد ولي معتبرترين گواهينامه كيفيت ؛ رضايت مشتريان از محصولات مهرام مي باشد.